mūsų istorija

Atomra Home - šeimos verslas, kuris atsirado ieškant kūrybos kasdienėje veikloje. Taip sukūrėme žvakes,  kurios įžiebė prasmės ugnį mūsų kasdienybėje.

Atomra Home gimė iš didžiulio noro parodyti pasauliui, jog žvakės turi gydančią galią. Norėjome sukurti unikalų produktą, kuris džiugintų daugelį metų. Būtų jūsų namų ir kasdienio ritualo dalimi.

Mūsų užsakymu buvo pagamintos rankų darbo stiklo vazos, kurias įprasminome Algio Kriščiūno darbais. Kiekviena rinkinio dalis sukurta su meile. Pasirinkome gamintojus, kuriems svarbu tausoti gamtą gaminant aukščiausios kokybės gaminius. Visos pakuotės dalys gali būti naudojamos buityje siekiant skatinti tvarumą ir ekologiją.

Pakartotinai papildant granuliuotu vašku, šviečiantys paveikslai suteiks namams jaukumo, ramybės bei žavesio. Tai nuostabi dekoro dalis bei jūsų vidinių jausmų paletė.

Kviečiame užsimerkti ir leistis į kūrybiškumo, ir savęs pažinimo kelionę.

Tai buvo diena, kai aš pirmą kartą pamačiau ją

Mano viduje kažkas spragtelėjo ir nušvito. Supratau, kad pagaliau radau tobulos ir daug metų ieškotos žvakės idėją. Tos, kurią aš norėčiau uždegti vėl, ir vėl, ir vėl. Ji buvo techniškai tobula, bet be gyvybės. Be gebėjimo klausti ar atsakyti. Tik spengianti tyla ir nedrąsus plazdėjimas.

O tada priėjo Ji ir pakuždėjo man į ausį . Aš pažįstu žmogų, kuris išmokys jas kalbėti. Išmokys klausti ir išklausyti. Jos gebės pasakoti nuostabias istorijas. Paguosti, įkvėpti ir net gydyti pažeistą sielą.

  
 Atomra žvakė gimsta, kai į įkaitusio stiklo masę meistras pučia orą ir ji įgauna formą. Kaip mes esame visi skirtingi, taip ir šios stiklo vazos yra skirtingos. Kaip ir mes, taip ir jos, kartais būna netobulos. Bet juk tai mus ir daro unikaliais.

Po visų kelionių ir darbų, begalės žmonių rankų prisilietimo, jos nebyliai stovi lentynose. Jos laukia, kada bus pakviestos į savo namus. Jos kantriai laukia momento, kada Jūs uždegsite liepsną jų viduje. Tada įvyksta stebuklas. Ir Jūs esate to stebuklo dalis. Jūs esate tas prisilietimas, dėl kurio jos gimė.

Algis Kriščiūnas

Algis Kriščiūnas – tapytojas, fotografas, iliustratorius ir muzikantas.

Jo ryškūs, ekspresyvūs aliejiniai ir akriliniai paveikslai randa vietą interjeruose ir meno mylėtojų širdyse. Didelio formato paveikslai puošia viešbučius, restoranus ir kitas viešąsias erdves. Nuo 2011 metų menininkas gyvena Fuerteventuros saloje (Ispanija). „Asketiška gamta – juodi kalnai, menka augmenija ir nesibaigiantis vėjas padeda susikaupti, įsiklausyti į save ir atrasti giliausiai slypinčius jausmus“. 

Algio Kriščiūno kūriniai atskleidžia jo egzistencialistinę filosofiją ir humanistinį gyvenimo suvokimą. Menininko darbai kupini asmeninių išgyvenimų, nerimo ir džiaugsmo, slaptų žinučių ir prasmių, kurias kiekvienas žiūrovas perskaitys asmeniškai.

Daugiau darbų: krisciunas.com